/ProductImages/86030/big/imgp1922.png
SKU : 1720239918

Gümüş Tepsi Silver Koleksiyonu Dekoratif 1000 gr

Gümüş Tepsi Silver Koleksiyonu Dekoratif 1000 gr

Fiyatı :156,00 TL + %8 KDV
Ürün Hakkında

Simli tül ve kahverengi kurdelelerle aranje edilerek hazırlanmış ve ağırlığıyla göz dolduran silver koleksiyonu gümüş tepsi içerisine dizilmiş 1000 gram gümüş dekorlu tadı damağınızda kalacak sütlü çikolata, dekorlu ve çiçekli ambalajlarıyla özel günlerinizde zerafetiyle göz kamaştıracak...

Gönderi Seçenekleri

Sitemiz üzerinden sipariş ettiğiniz ürünleri ve hediyelik çikolataları en uygun koşullarda kendi ambalajlarında ve özel kargo/kurye kutularında size ve sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Dilerseniz hediye mesaj kartınızı da siparişinizle birlikte sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Chocolate Box sitesinden yapacağınız alışverişlerde kargo ve kurye olmak üzere iki tip gönderim seçeneği mevcuttur. Ancak kimi özel aranjmanlı ve hacimleri büyük olan belli ürünler sadece kuryeyle gönderilir, bunların dışındaki Chocolate Box kutulu ürünler dileğinize göre kargo veya kurye seçenekleriyle gönderilebilir.

Sipariş teslimat süresi

Kargo seçeneğiyle gidecek olan ürünler için hafta içi gün içerisinde saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir, teslimat adresi İstanbul içindeyse ertesi gün adrese teslimatı gerçekleşir. Cumartesi günü saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir, pazar günü verdiğiniz siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilir. İstanbul içi gönderilerde teslimat süresi herhangi bir istisnai durum olmadığı takdirde 1 iş günüdür. İstanbul dışı gönderilerde ise gönderilen şehrin uzaklığına göre teslimat süresi değişkenlik gösterir. Resmi tatil günlerinde kargoya teslimat yapılamaz, resmi tatil gününde vereceğiniz siparişlerin teslimatı tatil bitiminden sonraki ilk gün kargoya teslim edilir. Chocolate Box olarak özel günlerde sevdiklerinize ulaşmasını istediğiniz hediyeler için bu detayları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Kurye seçeneğiyle gidecek olan ürünler gün içerisinde adrese ulaştırılır, kurye seçeneği sadece İstanbul içi gönderimler için geçerlidir.

Ücretlendirme

Kargo seçeneği her sipariş için 5,00 TL Kurye seçeneği ise 25,00 TL olarak ücretlendirilir. 

Sepete Ekle Hızlı Satın Al
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.